Абітурієнту

Анкета майбутнього абітурієнта

1veresnyaШановні викладачі та студенти!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів навчатися, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Успіхів вам у праці та навчанні.

unnamed3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

vstup 2018Шановні вступники! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова повідомляє, що в університеті оголошено додатковий набір в магістратуру з 27.08.2018 по 06.09.2018. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини! Ми чекаємо на вас!

Деканат Факультету інформатики

unnamedШановні першокурсники вітаємо вас зі вступом на Факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова.
31 серпня 2018 року о 12.00 в аудиторії 340 відбудеться зустріч першокурсників з деканом факультету та керівництвом факультету інформатики.

Деканат факультету інформатики

Графік поселення студентів Факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова до гуртожитку №6 НПУ імені М.П.Драгоманова:

• 27.08.2018 – 1 курс (з 13:00)
  • 28.08.2018 – 2 курс (з 09:00)
  • 29.08.2018 – 3 курс (з 09:00)
  • 30.08.2018 – 4 курс (з 09:00)
  • 31.08.2018 – 5,6 курси (з 09:00)

Списки на поселення вступників 2018 року

Списки на поселення 2-4, 6 курсів

imageШановні випускники, батьки та співробітники факультету!

5 липня 2018 року (четвер) о 12-00 в Блакитній залі НПУ імені М.П. Драгоманова відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету інформатики  НПУ імені М.П.Драгоманова (бакалаврат, магістратура).

Раді будемо бачити Вас!
З повагою, деканат факультету інформатики.
День вишиванкиЩороку у третій четвер травня Українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.
День вишиванки — свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає Українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.
Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється Українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі.
День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції!
З метою підготовки питання "Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті", яке буде заслухане на Вченій раді університету 17 травня 2018 року, Центром моніторингу якості освіти проводитиметься анкетування для викладачів та студентів.

<<Анкета>>

28 квітня 2018 року о 10.00 запрошуємо учнів старших класів, їх батьків та усіх бажаючих на День відкритих  НПУ імені М.П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9,  (станція метро “Університет”).

dgdfgdЖіноча врода може зробити душі і серця добрими і чуйними, Жіноча врода може зробити душі і серця добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестисяв чарівний світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому, щорічно навесні на факультеті буде проводитьсяконкурс краси і грації «Міс факультет інформатики», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу студентку.

Запрошуємо студентів, викладачів та усіх бажаючих 03 квітня о 14:00 (Блакитна зала ЦК) підтримати наших учасниць.

e school