Абітурієнту

Анкета майбутнього абітурієнта

   

f3     Відома ІТ-компанія ЕPAM Systems (https://www.training.epam.ua/) і факультет інформатики підписали угоду про співпрацю в освітній діяльності. 5 грудня 2018 року на факультет завітав директор освітніх програм цієї компанії Максим Почебут. Відбувалась деталізація пунктів угод, які передбачають проведення компанією для студентів нашого ВНЗ курсів з сучасних мов програмування, трьох тижневе стажування наших викладачів та відкриття навчального центру ЕPAM Systems на території факультету.

f2    Вже 7 рік факультет інформатики забезпечує навчання за дистанційною формою громадян Бразилії українського походження. Навчальний процес веде кафедра Інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін. 28 листопада 2018 року до Києва в НПУ приїхав Голова Бразильської репрезентації Віторіо Соротюк. Він отримав сертифікати про закінчення навчання для 22 слухачів курсів. Зустріч пройшла у теплій дружній обстановці.

DS

Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
17 листопада - День студента — найкраще свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаємо Вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою! Будьте здорові, щирі і успішні!

З повагою деканат факультету.

01

15 листопада 2018 року в Блакитній залі ЦК НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся Гала-концерт лауреатів ІХ Міжуніверситетського фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва ФArt- 2018. На заході були присутні представники керівництва Університету на чолі з ректором Андрущенком В.П., голова правління Всеукраїнської асоціації "Афганці Чорнобиля" Рябека О.Г., журі, яке очолила директор Центру культури та мистецтв Савченко І.В., викладачі та студенти нашого університету. Під час концерту були відзначені студенти нашого факультету - лауреати конкурсу з таких жанрів:15 листопада 2018 року в Блакитній залі ЦК НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся Гала-концерт лауреатів ІХ Міжуніверситетського фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва ФArt- 2018.

Вітаємо команду 1 курсу з успішним виступом в університетському "Дебюті"!

Декан факультету.

 

futt

    6 жовтня 2018 року чотири студентські команди нашого факультету розпочали футбольний турнір.Турнір проходитиме згідно Положення. Головний суддя – декан факультету. Розігрується Кубок декана факультету. На основі проведених матчів буде сформована збірна команда факультету. Вона,  буде готуватись до Кубку ректора університету, який відбудеться у квітні 2019 року. Нагадаємо, що факультет інформатики за свою історію тричі володів Кубком ректора з футболу: 2016, 2014, 2013.

 

e-lorning

    В останні дні жовтня здійснилась мрія студентів трьох факультетів – природничо-географічної освіти та екології (декан професор Турчинова Г.В.), української філології та літературної творчості імені А. Малишка (декан професор Висоцький А.В.) і фізичного виховання і спорту (декан професор Тимошенко О.В.): для них на сайтах факультетів було відкрите віртуальне навчальне середовище. Тепер студентам цих факультетів не треба їхати в університет, тільки щоб взнати про зміни в розкладі; не треба шукати у морі інтернету необхідну навчальну літературу – вона відібрана викладачами і знаходиться в електронному курсі. І саме головне – студент може навчатись у будь-якому місці, де є інтернет, 24 години 7 днів на тиждень! В тому числі з допомогою свого смартфона! Віртуальне навчальне середовище факультетів і організоване на базі його змішане навчання наближає наш університет до університету європейського рівня.

   Відповідно з угодою між НПУ імені М.П. Драгоманова і «Науковим парком «Київська політехніка» (НТУУ «КПІ», м. Київ) група наших студентів мала можливість 16-18 жовтня 2018 відвідати Фестиваль Стартапів відомої в Україні стартам-школи  «Sikorsky Challenge». Відбулась зустріч декана факультету професора Кудіна А.П. і директора школи «Sikorsky Challenge» Малюковою І.Г. Після чого була сформована команда студентів і співробітників факультету інформатики (список у додатку), яка розпочала навчання у славнозвісній стартап-школі. https://www.sikorskychallenge.com/

Побажаємо талановитим студентам факультету інформатики успіхів в навчанні!

IMG 0007   З 22 по 25 жовтня в м. Києві проходила Десята міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції, зокрема: 84 – заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 336 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою; 96 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 34 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Distant

   Оголошується набір учнів 11 класів та випускників шкіл на курси з підготовки до вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання:

  • пільги при вступі до НПУ ім. М.П.Драгоманова у 2019 році;
  • досвідчені викладачі Вузу;
  • якісна підготовка;
  • постійний комп`ютерний тренінг;
  • доступні ціни

1veresnyaШановні викладачі та студенти!

    Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

    1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

   Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну роботу розуму і серця.

  Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів навчатися, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

    Успіхів вам у праці та навчанні.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM e school     

   
© ALLROUNDER

Вхід