00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

unnamed

   22 травня 2019 року відбулось підписання угоди про співпрацю між факультетом інформатики та однією з провідних в Україні фірм по розробці програмного забезпечення DICEUS. Підписання проходило під час засідання Вченої ради факультету. На підписанні був присутній генеральний директор фірми DICEUS Ілля Пінчук. Угода на 5 років і передбачає допомогу факультету в організації практик та проведення тренінгів для студентів факультету з актуальних питань виробництва програмного забезпечення в галузі робототехніки та космосу.

zz1   15 травня 2019 з 12.00 до 16.00 год. за ініціативи студентів 4 факультетів (фізико-математичного, інформатики, природничо-географічної освіти та екології, інженерно-педагогічного) організували науковий пікнік "Science is fun".
   В програмі були представлені:
  - майстер-класи з робототехніки, 3D-моделювання та Веб-дизайну;
  - фізичні експерименти за використанням приладів, виготовлених руками студентів (трансформатор Тесла, датчик Пельтьє і т.д.), досліди з рідким азотом та сухим льодом;
  - досліди з хімії ("Каскадерська кров", "Фараонові змії", синтез флуоресцеїну і т.д.).
   Дякуємо всім студентам, які брали участь в підготовці та проведенні заходу!!!

qq1   У рамках співпраці з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 15 травня 2019 року о 16.00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 9, НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена підсумкова сесія відділення комп'ютерних наук.

   Були вручені відзнаки і подяки переможцям ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, науковим та педагогічним керівникам, керівникам та методистам секцій відділення, членам журі та активним членам КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді» відділення комп'ютерних наук.

   Сподіваємося, що всі випускники навчальних закладів, хто побували на цьому заході, найближчим часом стануть студентами нашого факультету!

 

vitayu 2Шановні колеги, студенти!

   9 травня відзначається як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
   Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов'язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

   “Ніколи знову”, адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939-1945! Бажаємо всім мирного неба над головою, чистої води і ніякої біди!

Деканат факультету інформатики

vitayu 1   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» присвоєно науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» Підгорній Тетяні Володимирівні!
   Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03, за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (інформатика)» в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Тема дисертації – "Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу", науковий консультант - доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Жалдак Мирослав Іванович, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики.
   Бажаємо Тетяні Володимирівні успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Ваші здобутки складають потужне інтелектуальне надбання педагогічної науки! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров'я, натхнення, підтримка родин та колег!

З повагою, колектив факультету інформатики

1tr   Щиро вітаємо всіх Викладачів, Співробітників і Студентів з Першотравнем – святом миру і вільної праці на Нашій землі! Це день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо Вам, шановні, щастя, здоров'я, благополуччя і життєвих гараздів!

Деканат факультету інформатики.

VV

   Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння! Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай ваше серце наповниться радістю, а віра допомагає вам долати труднощі.
   Нехай у серці панує лише світло; в будинку – затишок і благополуччя; у близьких – міцне здоров'я і радість у душі. Світле свято Великдень – день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставай вірити. Зі святом! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, деканат факультету інформатики

m 1   24 квітня в Блакитній залі відбувся конкурс краси «Міс ФІ–2019», який подарував глядачам шалену порцію позитиву та грації.
П'ять конкурсанток – яскравих дівчат, неповторних своєю індивідуальністю і характером: №1 - Шовкопляс Оксана, №2 - Дидилюк Анастасія, №3 - Парасоткіна Маргарита, №4 - Володіна Валерія, №5 - Колобова Вікторія. Вони демонстрували себе в таких конкурсах: Дефіле, Танець, Дефіле (шкірянки), Інтелектуальний конкурс, Кулінарний конкурс, Дефіле у вечірніх сукнях. Кожна з учасниць була уособленням краси та неповторності. Оцінювало чарівних красунь компетентне журі до складу якого увійшли викладачі та студенти нашого факультету.

mise

   Шановні студенти та викладачі факультету інформатики (і не тільки, звичайно)!
   Запрошуємо вас на найголовніше свято цієї весни на нашому факультеті - "Міс факультету інформатики"! Наші дівчата підготували для ваc море сюрпризів: красивих вбрань, драйвових дефіле та запальних танців. І 24.03.2019 року вони як ніхто потребують вашої підтримки, адже кожна хоче стати переможницею, і дуже хвилюються на скільки ви, глядачі, оцінете її здібності.
   Тож, обов'язково завітайте до блакитної зали о 14:00 та допоможіть нам вибрати нову королеву краси на нашому факультеті.

log   «Class ідея»— це фестиваль шкільних стартапів, який був проведений 18 квітня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва. Стартапи представлені і розроблені учнями з 1 по 11 клас або педагогами. Студенти нашого факультету Мовчан Микола та Козолуп Євген були запрошені до складу поважного журі, завданням якого було об'єктивно і професійно оцінити та обрати серед майже 70 учасників кращі роботи. За результатами конкурсу робіт учасники були відзначені особливими нагородами. Сподіваємось, що такі заходи будуть корисними нашим студентам, особливо в професійному та всебічного зростання.

sigma

   У рамках «Днів Швеції» в НПУ імені М.П.Драгоманова відбулась презентація шведської ІТ-компанії Sigma Software перед нашими студентами факультету.

   Sigma Software – відома в Україні фірма, яка має 12 партнерів серед українських вишів, в тому числі Львівську політехніку, Харківський авіаційний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Києво-Могилянську академію.

  Відбулась зустріч декана факультету з директором офісу цієї фірми Іриною Шимко, на якій обговорювались питання співпраці між ІТ-компанією і факультетом інформатики.

 

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed     

   
© ALLROUNDER

Вхід