Шановні студенти інституту інформатики та фізико-математичного інституту з 2-го семестру 2009-2010 навчального року доступ до завдань та теоретичних відомостей до лабораторних робіт та практичних занять  здійснюватиметься через систему управління навчальними матеріалами (курсамиMOODLE.
     Для того, щоб отримати  доступу до курсів Вам необхідно створити для себе новий обліковий запис на веб-сайті www.moodle.ii.npu.edu.ua. Для кожного окремого курсу також може бути потрібне "кодове слово", яке вам повинен повідомити викладач.
Покрокова інструкція:
  1. Заповніть новий обліковий запис (форму, що містить дані про Вас).
  2. На вашу електронну пошту буде відправлено листа.
  3. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
  4. Обліковий запис буде підтверджено і Ваш обліковий запис буде ідентифіковано у системі.
  5. Оберіть курс, для навчання.
  6. Якщо для запису на курс потрібно знання "кодового слова", викладач повідомить його Вам.
  7. Отже, у Вас з'явився повний доступ до курсу: із цього моменту Ви будете користуватися своїм псевдоім'ям та паролем, щоб потрапити на нього у системі MOODLE.