В
иконавці проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» від Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виступили співорганізаторами і учасниками Всеукраїнського Інформаційного дня Програми Темпус в Україні.

20 січня 2010 р., з 09.30 до 16.30, Національний Темпус-офіс в Україні разом з Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова за підтримки Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України проводить семінар «Всеукраїнський Інформаційний день Програми Темпус в Україні».

Учасники зібрання заслухали цікаві доповіді ректора НПУ імені М.П. Драгоманова – доктора філософських наук, професора, члена-кореспондента НАН України, академіка АПН України В.П. Андрущенка, президента АПН України В.Г. Кременя, представників Програми Темпус із Європейського Союзу, м. Брюссель, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інституцій та громадських організацій. Відбувся обмін досвідом виконавців проектів за програмами Європейського Союзу. Під час заходу були презентовані результати другого конкурсу європейської освітньої  програми Темпус ІV; особливості та новації третього конкурсу програми Темпус IV, умови участі, правила заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів тощо. У межах Інформаційного дня було представлено й інші європейські освітні програми: Еразмус Мундус і Жан Моне.

Детальніше на сайті http://www.tempus.org.ua/

Вітальне слово Віктора АНДРУЩЕНКА, Ректора Національного педагогічного
університету імені М.П.Драгоманова

Виступ
Василя Кременя, Президента Академії педагогічних наук України

Організаційний момент

alt

Один із організаторів та учасників заходу, координатор проекту «Освітні вимірювання,
адаптовані до стандартів ЄС» від НПУ ім. М.П.Драгоманова професор Сергієнко В.П.

Виступ Світлани ШИТІКОВОЇ, директора Національного Тempus-офісу в Україні

Виступ Джулії МОРО, менеджера проектів Темпус в Україні, Білорусі та Молдові,
Виконавча агенція з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури
ЄС