Загальні

Вітаємо команду 1 курсу з успішним виступом в університетському "Дебюті"!

Декан факультету.

futt

6 жовтня 2018 року чотири студентські команди нашого факультету розпочали футбольний турнір.Турнір проходитиме згідно Положення. Головний суддя – декан факультету. Розігрується Кубок декана факультету. На основі проведених матчів буде сформована збірна команда факультету. Вона,  буде готуватись до Кубку ректора університету, який відбудеться у квітні 2019 року. Нагадаємо, що факультет інформатики за свою історію тричі володів Кубком ректора з футболу: 2016, 2014, 2013.

e-lorning

В останні дні жовтня здійснилась мрія студентів трьох факультетів – природничо-географічної освіти та екології (декан професор Турчинова Г.В.), української філології та літературної творчості імені А. Малишка (декан професор Висоцький А.В.) і фізичного виховання і спорту (декан професор Тимошенко О.В.): для них на сайтах факультетів було відкрите віртуальне навчальне середовище. Тепер студентам цих факультетів не треба їхати в університет, тільки щоб взнати про зміни в розкладі; не треба шукати у морі інтернету необхідну навчальну літературу – вона відібрана викладачами і знаходиться в електронному курсі. І саме головне – студент може навчатись у будь-якому місці, де є інтернет, 24 години 7 днів на тиждень! В тому числі з допомогою свого смартфона! Віртуальне навчальне середовище факультетів і організоване на базі його змішане навчання наближає наш університет до університету європейського рівня.

Відповідно з угодою між НПУ імені М.П. Драгоманова і «Науковим парком «Київська політехніка» (НТУУ «КПІ», м. Київ) група наших студентів мала можливість 16-18 жовтня 2018 відвідати Фестиваль Стартапів відомої в Україні стартам-школи  «Sikorsky Challenge». Відбулась зустріч декана факультету професора Кудіна А.П. і директора школи «Sikorsky Challenge» Малюковою І.Г. Після чого була сформована команда студентів і співробітників факультету інформатики (список у додатку), яка розпочала навчання у славнозвісній стартап-школі. https://www.sikorskychallenge.com/

Побажаємо талановитим студентам факультету інформатики успіхів в навчанні!

IMG 0007   З 22 по 25 жовтня в м. Києві проходила Десята міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції, зокрема: 84 – заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 336 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою; 96 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 34 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Оголошується набір учнів 11 класів та випускників шкіл на курси з підготовки до вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання:

• пільги при вступі до НПУ ім. М.П.Драгоманова у 2019 році;
  • досвідчені викладачі Вузу;
  • якісна підготовка;
  • постійний комп`ютерний тренінг;
  • доступні ціни

1veresnyaШановні викладачі та студенти!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів навчатися, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Успіхів вам у праці та навчанні.

Nure brand book 1 1024 cr2

16 жовтня 2018 року делегація факультету відвідала Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) з метою ознайомлення з системою підготовки магістрів за напрямком "Інженерія програмного забезпечення". Делегація прийняв ректор ХНУРЕ, доктор технічних наук, професор В.В.Семенець. Відбулась зустріч декана факультету інформатики професора Кудіна А.П. із завідуючою кафедрою програмної інженерії ХНУРЕ , член вченої ради, член НМР, член НТР,  професор З.В. Дудар. Делегація оглянула Центр відеоінтернет-конференц-звязку HD-якості - перший в Україні виготовлений на власному програмному забезпеченні. На завершення візиту відбувся футбольний матч між викладацькими командами університетів.

22 жовтня 2018 року в РЦ Космікс відбувся Кубок декана з боулінгу, де взяли участь 19 студентів факультет інформатики. Переможці були нагороджені дипломами, грамотами, солодкими призами.

Вітаємо переможців змагання та бажаємо успіхів в представленні нашого факультету на університетських змаганнях - Кубку ректора з боулінгу 24.10.2018 року!

unnamed3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

sEZWS0m0PlM e school