УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції". (Виправлено помилку з пустим полем)

log   8 червня 2019 р. одночасно в 13 містах України (Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Полтаві, Черкасах, Ніжині, Мелітополі, Маріуполі, Краматорську та Миколаєві) відбувся фестиваль інновацій "Освітній хайп" і півфінали конкурсу проектів "Відкривай Україну". Місією проекту "Відкривай Україну" є формування нової генерації соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді.

У НПУ імені М.П.Драгоманова, на базі якого проходив один із півфіналів (#ОсвітнійХайп в Києві), за звання найкращого проекту та можливість потрапити до фіналу змагались учасники з Київської та Житомирської областей.

Команда "Цікава наука - Science is fun" НПУ імені М,П.Драгоманова долучилась до заходу і підготувала для учасників і гостей заходу ряд наукових цікавинок: захоплюючі і несподівані фізичні експерименти, математичні фокуси і пазли, робототехніка та віртуальна реальність, які не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих.
Щиро дякуємо учасникам від нашого факультету Дераженко Анастасії та Баранову Сергію!

Деканат факультету