УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції".

DN4   Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
   Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.
   Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
   Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!

Деканат факультету