УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції".

zdz   Шановні студенти, професорсько-викладацький склад та співробітники факультету!
Вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Студентам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань, а всім викладачам – міцного здоров'я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!

З особливим теплом хочеться привітати першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента, і в навчанні, і в громадському та культурному зростанні. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

З повагою, деканат факультету!