00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції". (Виправлено помилку з пустим полем)

   

cb   У рамках співпраці з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 17-19 жовтня 2019 р. відбувся практичний тренінг «Діти і технології. Як створити чат-бот» для учнів-членів Київської Малої академії наук із залученням фахівців компанії Integrated Technologies Laboratory (Intela, США). Захід організовано за ініціативи компанії Intela (США) та за підтримки факультету інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова. Учасники тренінгу отримали можливість набути реальні практичні навички, адже більше часу присвячено заняттям і експериментам в практичних лабораторних роботах.За підсумками тренінгу кожен учасник може сміливо заявити, що розробив і реалізував власний чат-бот, та отримати особисті бонуси: взяти участь у практичному семінарі з питань штучного інтелекту на базі IBMWatsonAssistant, отримати офіційний сертифікат від IBMCognitiveClass(у разі набрання мінімального необхідного балу), промокод на суму $1200 для IBMCloud.

   Сподіваємось, що такі тренінги будуть корисними, традиційними як для учнів Київської Малої академії наук відділення "Комп'ютерні науки", так і для студентів факультету інформатики.

Деканат факультету.

cb1

cb1

cb1

 

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід