УВАГА! Відтепер, квитанції про оплату освітніх послуг, надсилати в електронному вигляді.
Форма знаходиться в розділі "Студентське життя" -> "Квитанції". (Виправлено помилку з пустим полем)

cb   У рамках співпраці з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 17-19 жовтня 2019 р. відбувся практичний тренінг «Діти і технології. Як створити чат-бот» для учнів-членів Київської Малої академії наук із залученням фахівців компанії Integrated Technologies Laboratory (Intela, США). Захід організовано за ініціативи компанії Intela (США) та за підтримки факультету інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова. Учасники тренінгу отримали можливість набути реальні практичні навички, адже більше часу присвячено заняттям і експериментам в практичних лабораторних роботах.За підсумками тренінгу кожен учасник може сміливо заявити, що розробив і реалізував власний чат-бот, та отримати особисті бонуси: взяти участь у практичному семінарі з питань штучного інтелекту на базі IBMWatsonAssistant, отримати офіційний сертифікат від IBMCognitiveClass(у разі набрання мінімального необхідного балу), промокод на суму $1200 для IBMCloud.

Сподіваємось, що такі тренінги будуть корисними, традиційними як для учнів Київської Малої академії наук відділення "Комп'ютерні науки", так і для студентів факультету інформатики.

Деканат факультету.

cb1