Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

m 1   24 квітня в Блакитній залі відбувся конкурс краси «Міс ФІ–2019», який подарував глядачам шалену порцію позитиву та грації.
П'ять конкурсанток – яскравих дівчат, неповторних своєю індивідуальністю і характером: №1 - Шовкопляс Оксана, №2 - Дидилюк Анастасія, №3 - Парасоткіна Маргарита, №4 - Володіна Валерія, №5 - Колобова Вікторія. Вони демонстрували себе в таких конкурсах: Дефіле, Танець, Дефіле (шкірянки), Інтелектуальний конкурс, Кулінарний конкурс, Дефіле у вечірніх сукнях. Кожна з учасниць була уособленням краси та неповторності. Оцінювало чарівних красунь компетентне журі до складу якого увійшли викладачі та студенти нашого факультету.

Завдання конкурсу мали творчий характер, не обмежували ідей і можливостей юних красунь. Протягом усіх конкурсів дівчата демонстрували своє прагнення до перемоги. За чарівними посмішками дівчат була прихована справжня конкуренція, адже всі вони надзвичайні.
   Насиченість програми, конкуренція зробили свято видовищним і цікавим. Між конкурсами публіку розважали прекрасні ведучі та талановиті студенти нашого факультету. Підтримати своїх фавориток прийшло чимало одногрупників, знайомих, які і мали нагоду обрати «Міс глядацьких симпатій» – Вікторію Колобову.
   За підсумками конкурсів дівчата розділили між собою такі титули: «Міс Грація» – Оксана Шовкопляс , «Міс Привабливість» – Вікторія Колобова, «Міс Спокуса» – Валерія Володіна, «Міс Харизма» – Маргарита Парасоткіна, «Міс Елегантність» – Анастасія Дидилюк.

Титул "Віце міс 2019" отримали Маргарита Парасоткіна, а "Міс ФІ - 2019» здобула Анастасія Дидилюк. Ми бажаємо успіхів та перемоги Анастасії у подальшому представленні факультету інформатики на загальноуніверситетському конкурсі краси!

Деканат факультету інформатики

m 1