![](https://sziu.ranepa.ru/images/DokSZIU/bacalav/%D0%91%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0.png)
Шановні викладачі, працівники факультету, студенти і аспіранти!
Пам'ятайте свою історію, Нам є чим пишатись і Наш факультет є достойним нащадком фундаментальних знань з математичної та інформатичної освіти, які протягом 33 роки удосконалюються і використовуються для підготовки майбутніх вчителів і висококваліфікованих фахівців.
Бажаю Всім міцного здоров’я, миру і спокою у Ваших оселях, подальших наукових та професійних здобутків, натхнення, здійснення мрій і задумів!
Деканат факультету.