00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

Новини та оголошення  

   

Працевлаштування  

   

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.    Високий та багаторічний досвід співпраці з потенційними роботодавцями надає можливість вибору першого місця роботи, що надалі сприятиме кар’єрному зростанню. Університетом створена прозора база звернень роботодавців, яка активно функціонує з 2015 року, систематично оновлюється відповідно до пропозицій роботодавців та збереже час студента й випускника у виборі першого місця роботи.

       Організаційно-методичний відділ НМЦ чекає на тебе - креативного, цілеспрямованого, освіченого студента та випускника для надання консультацій з оформлення документів при працевлаштуванні, роз’яснення соціальних гарантій та власних індивідуальних побажань.

        Більш детальну інформацією щодо працевлаштування ви можете отримати  за адресою: вул. Пирогова, 9 (Центральний корпус), каб.26,         тел: 239-30-27, а також на нашому офіційному сайті за посиланням

  2.     Разом з приходом весни природа оживає, починає розцвітати, оновлюватися, буяти різними фарбами. Цю красу і ніжність у нашому університеті уособлюють жінки, які є не тільки добрими мамами, чуйними дружинами та розумними колегами, а ще й прекрасними педагогами та блискучими вченими. Кожен факультет може похвалитися саме такими. І кожну хочеться привітати й побажати, щоб ця весна принесла у ваше життя нові емоції, яскраві фарби, безмежжя щастя і радості. Нехай цей час буде для вас можливістю досягнути нових творчих, наукових, особистих вершин та зробити нові відкриття. Нехай любов, добро і злагода панують у ваших оселях,  миру в родині і нашій країні! Зі святом, наші чарівні!

  3.      Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті», яка проводиться в рамках спільного проекту факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету гуманітарних, спортивних та педагогічних наук університету Південно-Східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»

  4.        На 74 році раптово пішов з життя відомий фізик-теоретик і організатор науки, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України та премії  ім. С.І. Пекаря НАН України, директор Інституту магнетизму НАН України та МОН України, член-кореспондент НАПН України, професор Горобець Юрій Іванович.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід