phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.    Дорогі драгомановці! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Час, у якому ми живемо, непростий. В Україні війна. Щодня наші хлопці й дівчата на передовій боронять наші землі, відвойовують кожен сантиметр української землі, на яку посягнув російський окупант.

А ми сьогодні тримаємо освітянський фронт. Перед нами також стоїть багато завдань, які маємо виконати на найвищому рівні.

2.    Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека віддавна є джерелом споконвічної мудрості та знань, які містяться в книгах, дбайливо збережених у її фондах.  Навіть у цю цифрову епоху бібліотеки залишаються центрами освіти та інформування, при цьому ще й відкривають доступ до електронних ресурсів, модернізуючись, аби відповідати сучасному світу та новим викликам. Саме такою є бібліотека нашого університету.

3.    29 вересня 2022 року кафедру ЮНЕСКО з наукової освіти відвідала технічна місія ЮНЕСКО з питань освіти.

До складу місії увійшли Директор Сектору Освіти 2030 пані Макі Катсуно-Хайшікава (Ms. Maki Katsuno-Hayashikawa), керівник Сектору з питань міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти  пані Яйой СегіВлчек (Ms. Yayoi Segi-Vltchek) та програмний спеціаліст Сектору з питань міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти пані Паула Кленнер-Фортес (Ms. Paula Klenner-Forttes),

4.   28 вересня 2022 року пішов із життя відомий український правознавець, учений, доктор юридичних наук, академік Національної академії наук України,  почесний президент Національної академії правових наук Василь Якович Тацій.

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати колективу академії, рідним, близьким та друзям Василя Яковича.

5.     Україна щодня бореться на передовій, захищаючи свої території та вкотре у своїй історії відстоюючи право на незалежність. Так само активно продовжує закликати до світових лідерів, очільників держав Європи та світу не мовчати, а діяти і підтримувати український народ у боротьбі проти агресора, терориста і вбивці – російської федерації. Кожна країна, простягаючи руку дружби та плече підтримки Україні сьогодні, обирає цивілізаційний триб життя людства, де надважливими залишаються категорії справедливості, гідності та цінності життя.

Розвитку міжнародної співпраці НПУ імені М.П. Драгоманова завжди надавав особливого значення. І попри війну університет не зупинився, а продовжує розширювати світові зв’язки.