Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.    Вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Катерину Олександрівну Кушніровську, яка виборола Диплом ІІI ступеня на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»,який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.

2.    З 11 травня до 3 червня (до 18:00) 2021 р. триватиме реєстрація вступників, які планують складати ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ для вступу на навчання.

Нагадуємо, що ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право", а ЄВІ обов'язкове для УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!

3.      Щовесни за підтримки ректора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професора Віктора Петровича Андрущенка в університеті проходить спеціалізований захід – «Ярмарок вакансій», де роботодавці та студенти мають можливість зустрітися один з одним,  ознайомитися з компаніями, які потребують нових працівників та мають вакансії чи програми стажувань з подальшим працевлаштуванням.

4.     Щиро вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності 013 «Початкова освіта» Голінську Тетяну Володимирівну, яка виборола Диплом ІІI ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки».

5.    8 та 9 травня разом з усією Україною відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  У ці дні ми  вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаємо їх мужність, силу духу та відвагу.

Ми знаємо ціну перемоги й з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.