Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Шановні драгоманівці, бухгалтерія Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова поспішає повідомити, що з нового року змінилися реквізити для оплати за навчання та проживання в гуртожитку.

2. Напевно кожен любить подарунки та бажає, щоб на новорічні свята траплялось справжнє диво. От і наші студенти вирішили створити це свято для діток. Спільними зусиллями ми змогли цього досягнути. Були проведені ярмарки, творчі вечори, вечорниці і маса інших заходів, які об’єднувала спільна мета – допомогти діткам. І результати перевищили наші очікування і ще раз довели, що разом МИ СИЛА!

3.     Дорога Драгоманівська родино! Ось збіг іще один рік, протягом якого ми пліч-о-пліч плідно і доволі результативно працювали з Вами. Ми здобували й особисті, й загальноуніверситетські перемоги, отримували заслужені нагороди, реалізували багато запланованих проєктів, провели багато цікавих і масштабних заходів. Але найголовніше – ми зберегли нашу єдність. Ми піклуємося, довіряємо і підтримуємо один одного. Наш колектив продовжує активно працювати над розвитком освіти і науки.

4. На факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова розпочав свою роботу тематичний кінолекторій «Сучасний учитель. Який він?», організатором і ведучою якого стала декан факультету Ганна Турчинова.

5. Напередодні візиту педагогічної спільноти України на Всесвітній саміт «Мир, безпека та людський розвиток», що відбудеться на початку 2020 р. в Сеулі (Південна Корея)