Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

2. NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

3. bouling zast   Вітаємо факультет іноземної філології, які цьогоріч здобули перемогу у п’ятих ювілейних змаганнях за Кубок ректора з боулінгу, що відбулись 16 жовтня 2019 року. Справді, боротьба була запекла, хоча проходила у дружній та веселій атмосфері. Факультет фізичного виховання, спорту та здоров’я та факультет інформатики отримали заслужені ІІ та ІІІ місця відповідно. Тож вітаємо наших переможців, а решті учасників дякуємо за участь. Ви всі були неперевершені і переконана, що отримали колосальне задоволення від проведеного часу.

4.      atest zastВідповідно до листа НАДС № 102/52/22-19 від 07.10.2019 повідомляємо, що з 25 жовтня 2019 року атестаційна комісія для осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою при Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова припиняє свою роботу.

Деталі у роз'ясненні від Національного агенства України з питань державної служби

Пресслужба університету

5. 14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.