phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Український державний університет імені Михайла Драгоманова підписав угоду із Університетом Кордови (Королівство Іспанія)

2. Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування у Відкритому Університеті Кіпру в рамках програми ERASMUS +

3.   23 грудня 2022 року почесний професор та член Наглядової ради університету Морітц Гунцінґер (Німеччина) прилетів з Франкфурта до Києва, щоб 24 грудня провести католицький Святвечір у колі друзів Драгомановського університету. Наступні два дні він присвятив зустрічам з керівництвом закладу та Національною академією педагогічних наук. Було обговорено перспективи подальшого розвитку університету, можливості співпраці.

Перед від’їздом Морітц Гунцінґер зауважив, що глибоко вражений оптимізмом і стійкістю всіх, з ким спілкувався в Україні, та, користуючись кожною нагодою, планує переконувати політиків у Берліні та Брюсселі, що європейські цінності потрібно захищати в Україні.

4. Кафедра педагогіки педагогічного факультету з великим сумом повідомляє, що 7 січня 2023 року зупинилося серце доктора педагогічних наук, професора Булди Анатолія Андрійовича, який  майже 40 років життя віддав нашому університету.

5. Дорогі драгомановці! Рік для України, для кожного з нас видався дуже складним. 24 лютого 2022 року – день повномасштабного вторгнення росії в Україну – розділив життя українців на «до» та «після». Хтось втратив родину, домівку, змушений був стати внутрішнім переселенцем чи шукати прихистку закордоном, а хтось чекає з війни рідну людину та з усіх сил намагається не впадати у відчай. Та переважна більшість з нас продовжують працювати, підтримуючи економіку та життєдіяльність держави, попри постійні ракетні обстріли та енергетичну кризу.

Навіть незважаючи на такі складні обставини, ми з вами навчаємо студентів, розвиваємо наукову діяльність та підтримуємо міжнародні зв’язки з партнерами, які поставились з розумінням і підтримкою.