Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.     26 листопада 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулось онлайнове засідання Вченої ради. На порядку денному було розглянуто питання про сприяння розвитку студентського самоврядування в університеті та про стратегію розвитку неперервної педагогічної освіти на базі НПУ.

2. Як проявляється травма поколінь у повсякденному житті українців?

Як долати травму поколінь нам, нащадкам тих, хто чинив насилля, і поколінню тих, хто постраждав від голодного геноциду?

3.      Розглянувши подання президії Національної академії наук України щодо кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету з державних премій України у галузі науки і техніки постановив призначити 149 стипендій та продовжити виплату 166 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у тому числі і доктору юридичних наук, професору кафедри теорії та історії держави і права, факультету політології та права, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ользі Володимирівні Токарчук.

4.    Запрошуємо Вас 26 листопада 2020 року о 14.00доєднатися до семінару «СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ», який відбудеться у рамках Міжнародного україно-чеського проєкту «Зміни педагогічних факультетів у ХХІ столітті».

Спікер – доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти Супрун Дар’я Миколаївна.

5.   Професор факультету менеджменту освіти та науки Марья Нестерова пройшла тендерний відбір для участі в програмі “Академія лідерства з інтернаціоналізації” ("Internationalization Leadership Academy")  EducationUSA , яка покликана об’єднати українських та американських викладачів університетів, а також їх студентів за допомогою віртуальних навчальних технологій.