00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

Новини та оголошення  

   

Працевлаштування  

   

Загальні

   Вітаємо вас у складі студентів факультету інформатики.

   21 вересня 2020 року відбудуться організаційні зустрічі з адміністрацією та викладачами факультету в аудиторії 340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова(вул. Пирогова, 9, 3 поверх центральними сходами).

   На зустріч потрібно принести: фото 3х4 (2 штуки), ксерокопії: паспорт (в разі паперового варіанту – всі заповнені сторінки), довідка про реєстрацію місця проживання особи (видається разом з паспортом), картка фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер).

 

Графік проведення зустрічей:

DSC 0963

   16 січня 2018 року на факультеті інформатики  в ауд.340 відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам. З’явилася нова генерація дипломованих фахівців, які будуть працювати на благо нашої держави. З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся декан факультету, доктор фізико-математичних наук, заслужений працівник освіти України, професор Кудін Анатолій Петрович. Теплі настанови магістрам та побажання успіхів в подальшій професійній самореалізації пролунали від завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань  доктора фізико-математичних наук, професора Малежика Михайла Павловича та заступників декана факультету інформатики Кухар Людмили Олександрівни та Єфименка Василя Володимировича.

   Бажаємо випускникам-2018 реалізації задумів, миру та злагоди, кохання, успіхів на професійній ниві. З честю несімо звання магістра факультету інформатики!

З повагою деканат факультету інформатики.

IMG 20180928 13052611928 вересня 2018 року була організована екскурсія за маршрутом: Київ - с.Тарандинці- Мгарський монастир - Березова Рудка. Делегація факультету інформатики на чолі з деканом факультету Франчуком Василем Михайловичем, завідувачем кафедри теоретичних основ інформатики академіком НАПН України Жалдаком Мирославом Івановичем та групи студентів і викладачів факультету побували в с. Тарандинці Полтавської області, де вчився відомий поет і журналіст  Симоненко Василь Андрійович. Під час візиту було уклаладено угоду про співпрацю з навчальним закладом. Екскурсанти мали можливість ознайомитися з музеєм Симоненка В.А. в селі Біївці Лубенського району Полтавської області, побували у Спасо-Преображенському Мгарському монастирі та ознайомилися з життям нащадків гетьмана Скоропадського - Закревськи ми, їх родовим помістям, Відвідали історико-краєзнавчий музей в с. Березова Рудка. Під час цієї чарівної подорожі студенти і викладачі почули багато корисного і цікавого з життя видатних людей, зокрема Василя Симоненка та Тараса Шевченка. Сподіваємось, що такі заходи тільки будуть підсилювати всеобізнаність майбутніх фахівців нашого факультету.

40597843 1950592601650171 6518265509140496384 n3 вересня заступник декана факультету інформатики  з наукової роботи та міжнародних відносин Струтинська Оксана Віталіївна та заступник декана по роботі зі студентами Єфименко Василь Володимирович відвідали опорний заклад – Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Білоцерківського району і взяли участь у ранковій зустрічі «Перший дзвінок – 2018». Цей заклад є одним з лідерів серед опорних шкіл області, має сучасну матеріально-технічну базу, необхідну для використання інноваційних технологій навчання, і є справжнім освітнім центром громади. Делегація представників факультету продемонструвала наукові дослідження та напрацювання, які впроваджуються в навчальному процесі на факультеті, та запроваджуються у відділенні Комп'ютерних наук Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді. Сподіваємось,що такі зустрічі будуть сприяти посиленню наукового потенціалу молодого покоління, яке незабаром буде студентами нашого факультету. На заході були почесні гості Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти України Лілія Гриневич.

tPQthVdL28 серпня 2018 року делегація викладачів  у складі декана факультету Франчука Василя Михайловича, заступника  декана з наукової роботи та міжнародних відносинСтрутинської Оксани Віталіївни ,заступника декана по роботі зі студентами   Єфименка Василя Володимировича відвідали  Комунальний заклад Київської обласної ради "Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації". В рамках угод про співпрацю та з метою популяризації всіх напрямів підготовки, які пропонуються на факультеті інформатики були проведено зустрічі,   майстер класи з робототехніки та 3D- моделювання з майбутніми абітурієнтами, . Під час зустрічі з слухачами обговорили особливостi підготовки до вступної кампанії 2019 року  та  перспективи навчання на факультеті інформатики.  Сподіваємося, що всі слухачі з різних навчальних закладів Київської області, які були на цьому заході,  стануть студентами нашого факультету!

3451323 серпня 2018 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбувся обласний серпневій форум освітян Київщини «Реформування системи освіти Київської області: висока якість, інтеграція у світовий простір, децентралізація – регіональні пріоритети».

Під час роботи форуму із доповідями виступили: Ткачук Ірина Олександрівна, директор Броварського навчально-виховного об’єднання; Єфименко Василь Володимирович, заступник декана по роботі зі студентами  факультету інформатики, який розповів про перспективні напрямки співпраці з   КОК ПНЗ  «Малою академією наук учнівської молоді» в 2018-2019 н.р. та обговорили спільні заходи з науково- дослідницької діяльності юних науковців Київщини за активної участі професорсько-викладацького складу факультету. 

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід