00G62TCCAC                        

phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Наука

VytaemoДеканат та колектив факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова вітає:

   аспіранта кафедри теоретичних основ інформатики Вакуленко Ірину Вікторівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Комп’ютерно орієнтована система управління самостійною роботою студентів педагогічних університетів у процесі навчання інформатики» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). Наукові керівники - академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Жалдак Мирослав Іванович, доктор педагогічних наук, професор Рамський Юрій Савіянович

   старшого викладача кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань Галицького Олександра Вадимовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Управління електронними освітніми ресурсами з використанням веб-орієнтованих комп'ютерних систем» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). Науковий керівник професор кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань, доктор педагогічних наук, доцент Франчук Василь Михайлович. Захист відбувся 21 вересня 2021р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, за адресою м. Київ, вул. Пирогова 9, ауд. 231 о 14-00 та 16-00.

 vakulenko  galyckyi
   Шановні Ірина Вікторівна та Олександр Вадимович! Бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, яскравих моментів у житті, міцного здоров'я, підтримки родини та колег, оптимізму та благополуччя!
 
 

sobranie 5Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Запрошуємо до участі в щорічній звітно-науковій студентській конференції "Освіта та наука - 2020" у дистанційному форматі.

Дистанційний ресурс конференції розташований в Moodle (fi.npu.edu.ua) за посиланням:

https://moodle.fi.npu.edu.ua/course/view.php?id=632#section-0 

Пароль на курсі відсутній.

Важливі дати:

1) з 4 по 8 травня 2020 р. учасники конференції завантажують презентації доповідей (та/або власні записані відеовиступи, тези доповідей) на відповідні секції відповідно до програми конференції.

2) 9-10 травня 2020 р. публікація презентацій (та/або) доповідей. До кожної презентації (відеовиступу, тез) буде доданий форум для обговорень.

3) з 11 по 15 травня 2020 р. обговорення доповідей.

4) 15 травня 2020 р. - підведення підсумків, розсилання електронних сертифікатів про участь у конференції.

ПРОГРАМА>>>

Чекаємо на Вашу активність.

Деканат факультету.

lekciya26 листопада 2019 на факультеті інформатика відбулась лекція "Переваги та недоліки професії програміста", провідного фахівця успішної української ІТ компанії, яка займається безпосередньою розробкою програмного забезпечення. Запрошений спікер – software інженер Тайкало Павло, компанія MacPaw.

Дуже дякуємо Павлу за цікаву лекцію !!!

Завжди дуже раді Вас бачити в НПУ!!!

wq2Нещодавно в стінах Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Довузівська підготовка: інновації, виклики, перспективи”. Викладачі кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін долучилась до цієї події та взяли участь у конференції. На секції, яка була присвячена питанню Доуніверситетської підготовки громадян України були присутні викладач кафедри Міненко О.М., яка зробила доповідь про використання web-орієнтованої інформаційної системи для вирішення існуючої проблеми-недостатнього рівня комунікацій між викладачем і слухачами під час аудиторних лекцій на навчально-підготовчому відділенні Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Картуха О.О. - куратор підготовчого відділення НПУ імені М.П. Драгоманова. На секціях, які були присвячені питанням підготовки іноземних громадян були присутні к.п.н доцент Кудіна Т.М. та завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Кирковська О.Л. Цікаво було порівняти роботу підготовчих відділень різних учбових закладів України, проаналізувати досвід та сформувати пріоритети подальшого розвитку та покращення роботи підготовчих відділень. Метою відвідання конференції, було ознайомитись із роботою підготовчого відділення Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка та перейняти досвід у організації та проведенні конференцій такого рівня.

36662 525 вересня о 14:00 ауд. 340 відбулася цікава  лекція, присвячений "Advances in Soft Computing". Доповідач Слєпцов Анатолій Ілліч,  доктор технічних наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Наукова діяльність пов'язана з розвитком методів ухвалення рішень в складних системах з суб’єктивними і нечіткими даними. Після захисту докторської дисертації в наукових журналах України, США і Європейського Союзу були опубліковані ряд наукових статей з розвитку теорії мереж Петрі і безперервній логіці, новим моделям мережевого планування і управління на основі нечіткої математики. Запропонований в них новий метод нечіткого мережевого планування і управління зацікавив фахівців Ben-Gurion International Airport. За посиланнями на наші публікації відоме використання цього методу китайськими ученими в управлінні рухом морських суден, в навчальному процесі та ін. Брав участь у виконанні ряду дослідницьких проектів, таких як «Моделювання керованої динаміки підводного апарату (типу торпеди)», «Моделювання аварійних режимів в енергосистемі з атомними електростанціями». Сподіваємось, що такі зустрічі надихнуть сучасного студента до нових великих відкриттів з прикладним використанням набутих знань!

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід