Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

e-lorning

В останні дні жовтня здійснилась мрія студентів трьох факультетів – природничо-географічної освіти та екології (декан професор Турчинова Г.В.), української філології та літературної творчості імені А. Малишка (декан професор Висоцький А.В.) і фізичного виховання і спорту (декан професор Тимошенко О.В.): для них на сайтах факультетів було відкрите віртуальне навчальне середовище. Тепер студентам цих факультетів не треба їхати в університет, тільки щоб взнати про зміни в розкладі; не треба шукати у морі інтернету необхідну навчальну літературу – вона відібрана викладачами і знаходиться в електронному курсі. І саме головне – студент може навчатись у будь-якому місці, де є інтернет, 24 години 7 днів на тиждень! В тому числі з допомогою свого смартфона! Віртуальне навчальне середовище факультетів і організоване на базі його змішане навчання наближає наш університет до університету європейського рівня.

На заходи були запрошені студенти денної форми навчання, а також викладачі факультетів – розробники електронних курсів. Викладачі презентували контент своїх курсів, який був підготовлений ними у період відпусток. Студентам допомогли авторизуватись на електронних курсах. Від Центру цифрових технологій НПУ імені М.П. Драгоманова, який здійснює технічну і методичну підтримку проекту цифрової освіти в університеті, виступили декана факультету інформатики професор Кудін А.П., та спеціаліст лабораторії створення дистанційних курсів Коваль Р.