Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, новини ФІ <<<Subscribe>>>.

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят Ми щиро вдячні колективу за значні досягнення, наукові здобутки, розуміння, підтримку та прагнення розвивати Наш факультет. Завдяки узгодженій роботі єдиної команди, відданій праці та ініціативі кожного, Нам вдається зберегти та примножувати свої позиції в освітньому просторі нашої держави.

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх Нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання!

Від усього серця бажаємо Всім міцного здоров'я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких! Нехай Новорічні свята принесуть у Ваші родини достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнюють Ваше серце радістю й натхненням!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими вітаннями, деканат факультету.