Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.

zastavka   Щорічно у лютому в світі відзначають День безпечного Інтернету. Під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» цей день проводиться з метою долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян і представників громадськості, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Ініціатори – НЦ «МАНУ», Київська МАН, факультет інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова, група компаній «БАКОТЕК®» об'єднали свої зусилля заради підвищення рівня освіченості молоді і виступили організаторами тематичної зустрічі з студентами та учнями ЗЗСО м. Києва.

У програмі заходу, який відбудеться 11 лютого о 16.00 в аудиторії 340 факультету інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова, – вікторини, консультації, інтерактивні ігри тощо.

Деканат факультету.