00G62TCCAC                        

00CZYJpUvW

Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.    

   

zastavka   14 лютого 2020 року в с.Шкарівка, Білоцерківського району Київської області на базі опорного закладу "Шкарівський академічний ліцей" відбувся Професійно-орієнтований форум " Моє Майбутнє в Україні". На заході були присутні учні 9-11 класів Білоцерківського району, представники закладів професійної освіти, коледжів, ліцеїв та закладів вищої освіти. Делегація НПУ імені М. П. Драгоманова складалась з представників інженерно-педагогічного факультету, факультету інформатики та Приймальної комісії. Наш факультет представляли професор кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань Франчук Василь Михайлович, доцент кафедри теоретичних основ інформатики Єфименко В.В., аспірант кафедри інформаційних технологій і програмування Баранов С.С.

   Мета форуму - допомогти майбутнім випускникам закладів загальної освіти в обранні професії, яка гарантує реалізацію особистісних планів та фінансову стабільність. За результатами роботи професійно-орієнтованого форуму була підписана угода про співпрацю між НПУ імені М. П. Драгоманова та відділом освіти Білоцерківської районної адміністрації. Колектив Університету отримав Подяку за багаторічну підготовку професійних кадрів для сучасної освіти в Україні. На форумі були проведено майстер клас з робототехніки, окреслено особливості навчання на факультеті та правила вступної кампанії 2020 року. Сподіваємось, що всі випускники зацікавились перспективними напрямками навчання на факультеті інформатики і найближчим часом поповнять лави наших студентів.

Деканат факультету.

1 pr

2 pr

3 pr

4 pr

5 pr

6 pr

 

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід