Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.

konvik   Вітаємо аспірантку факультету інформатики Конофольську Вікторію з перемогою в проекті "Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті". Проект реалізується чеським Університетом імені Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку.

У березні 2020 р. Вікторія представлятиме наш факультет та університет в чеському університеті Брно.

У проекті беруть участь 20 українських університетів, в тому числі НПУ імені М.П. Драгоманова. Протягом стажування відбудеться конференція докторантів та аспірантів, у якій візьмуть участь українські та чеські докторанти й аспіранти. Конференція включатиме також освітню програму, спрямовану на знайомство з можливостями для молодих науковців.

Деканат факультету.