Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, новини ФІ <<<Subscribe>>>.

8 bereznya   Перше тепло весняного сонця поволі повертає собі владу і приходить найніжніше свято – 8 березня. Саме на початку весни, коли прокидається природа, пробуджується і життя. А вам, шановні жінки, у ньому належить особливе місце, бо саме жінка несе в собі продовження життя, любов і надію. Цей день освячений високим іменем Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій.

Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна домашня праця, є запорукою миру й стабільності, духовного відродження нашої країни. Ми схиляємося перед вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість, які допомагають нам, чоловікам, долати будь-які труднощі і негаразди.

Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру, що нас чекає щасливе майбутнє.
   Щиро зичимо гарного настрою, міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги, впевненості у всіх справах, нових професійних успіхів і життєвих перемог!

З повагою і любовью,
чоловіки факультету інформатики