Шановні студенти, абітурієнти та викладачі, новини з нашого сайту Ви можете отримувати з Telegram каналу <<<Subscribe>>>.

9tra   Від щирого серця вітаємо Вас із 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Низько схилімо голови перед світлою пам'яттю тих, хто зупинив фашистську навалу ціною власного життя, вшануймо всіх, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
   9 травня таїть в собі й гіркоту за багатомільйонні життя солдатів та простих громадян, покладені на цей вівтар. Нехай відзначення Дня Перемоги стане запорукою того, що подібне не станеться вже ніколи! Бажаємо мирного неба! Нехай буття буде щасливим, а здоров'я – міцним!
   Бажаємо захисникам усіх поколінь міцного здоров'я, щастя, достатку, бадьорості духу та віри у те, що завтрашній день буде обов'язково мирним і світлим! Нехай злагода та добробут панують у кожній родині, а пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків.

Зі святом Великої Перемоги!
Деканат та Профбюро факультету