Позиція: debug
Стиль: none outline

Шановні абітурієнти та гості нашого сайту! Ви маєте можливість оглянути навчальні аудиторії нашого факультету. Запрошуємо навчатись на факультеті інформатики! Аудиторії:  340   339   1.51   1.51a   1.14   227   228   229

Telegram канал, оперативні новини з сайту факультету (БОТ) <<<Subscribe>>>.           Telegram канал, важливі оголошення студентам від деканату ФІ <<<Subscride>>>

konst2021   День Конституції - це національне свято багатьох країн світу.

Шановні викладачі, співробітники, студенти! Щиро вітаємо Вас із визначним святом – Днем Конституції України! 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон — Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства, визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації кожного громадянина.
Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Сьогодні, у складний час для України, від кожного з нас залежить подальший шлях нашої держави до демократичних трансформацій, формування національної свідомості та патріотизму. У цей знаменний день щиро зичимо вам миру і взаєморозуміння, яке сприятиме подальшій розбудові нашої державності, становлення достатку в кожній родині та звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Нехай у нашій державі панують любов, злагода та Божа ласка!

З повагою, Деканат факультету інформатики