Фахівці зі спеціальності "Інформатика*" можуть працювати на посадах викладача інформатики, адміністратора навчальних комп’ютерних систем, вчителя математики/фізики/економіки/англійської мови. Основні напрямки підготовки фахівців з інформатики: розробка і проектування сучасних інформаційних систем; об’єкто-зорієнтоване програмування, Web-технології і технології .Net. Підготовка з даного напряму передбачає досконале володіння мовами програмування і середовищами розробки програм, а також візуальними технологіями розробки розподілених баз даних у мережах Internet та Intranet; досконалі знання з мережевих операційних систем (Unix, Linux, Windows та ін.).
Фахівці напряму "Програмна інженерія" можуть працювати на посадах інженера-програміста, адміністратора локальних і корпоративних мереж, спеціаліста з проектування і розвитку інформаційних та автоматизованих систем, систем штучного інтелекту та експертних систем, спеціалістами з Web-технологій, науковими співробітниками. Основні напрямки підготовки фахівців з програмної інженерії: розробка прикладного програмного забезпечення інформаційних і автоматизованих систем, проектування програмних засобів мікропроцесорних систем та їх елементів, вибір, використання, адаптація периферійних технічних засобів, засобів телеобробки і передачі даних до потреб користувача, розробка математичних і програмних засобів захисту інформації.
Фахівці зі спеціальності "Освітні вимірювання" можуть працювати на керівних посадах в установах освіти; набувають педагогічної спеціалізації і мають право працювати на посаді викладача (для бакалаврів і спеціалістів – вчителя) педагогічних дисциплін, їм присвоюється кваліфікація «Керівник закладу з оцінювання якості освіти».