kvk01   6 листопада 2014 р. в актовій залі Центрального корпусу НПУ ім. М. П. Драгоманова відбувся турнір студентських команд КВК-2014 Інституту інформатики.

На даному заході студенти порадували присутніх жартами, гумористичними мініатюрами, пародіями. Талановиті першокурсники мали змогу дебютувати, демонструючи свої творчі здібності.

Оцінювало конкурс поважне журі в складі: директор інституту А.П.Кудін, заступники директора Г.В. Жабєєв, І.В. Вакуленко, викладачі О.М.Міненко, Ю.П. Біляй.

Таланти продемонстрували п’ять команд:

«ІлІта НПУ»

(11 І група)
kvk02

«Драйв»

(21 І група)
kvk03

«Ой, всьо»

(31 ІА група)
kvk04

«ІТ коржики»

(31 Імс та 11 ПІ групи)
kvk05

«Темна сторона сили»

(41 І група)

kvk06

Було проведено конкурси: привітання, відео-візитка, імпровізація.
    Учасники-команди конкурсу нагороджено грамотами в таких номінаціях: «Наймузичніша», «Найтеатралізованіша», «Найоригінальніша», «Найартистичніша» та «Найактуальніша».

kvk07

Переможцем турніру команд КВК-2014 Інституту інформатики стала команда «Темна сторона сили» (41 І група). Команда була відзначена грамотою, отримала кубок та грошовий приз!

Склад команди:
Вячеслав Васильченко,
Денис Заіка,
Марія Лабунець,
Ігор Клименко.

Вітаємо!!!

Почесні 2-ге та 3-є місце отримали команди «Ой, всьо» (31 ІА група) та «Драйв» (21 І група) відповідно.

Дякуємо всім студентам за гідне представлення своїх талантів! Бажаємо успіхів і нових перемог!!!

Велику подяку висловлюємо нашим організаторам та кураторам: Анні Білецькій (31 ІА група), Вікторіїї Ломовій (31 ІА група), Анні Вороній (11 І група), Роману Назарцю (51 ІАм група), Антону Хуснутдінову (51 ІАм група).