Позиція: debug

Позиція: top1
Стиль: allrounder outline

01

21 квітня 2015 року в Спорткомплексі університету відбувся фінал традиційного Кубку Ректора НПУ ім. М.П. Драгоманова з міні-футболу. Цього року команда Інституту інформатики в результаті запеклої боротьби подолала інших суперників та вийшла в фінал разом з командою Інституту екології економіки і права.

Участь у чемпіонаті брали команди з 17 інститутів університету.

На фінальному матчі були присутні почесні гості, а саме Ректор НПУ ім. М.П.Драгоманова Андрущенко В.П., Ректор Інституту Екології Економіки і Права Биковська О.В., Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Михайличенко О.О., Президент федерації футболу м. Києва Кочетов І.М., Президент Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) Михайленко С., Голова профспілки освітян м. Києва Яцунь О.М., Президент футбольної асоціації студентів м. Києва Місюра В.Я., Голова київського управління Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Бобрович С.І.

Команда Інституту інформатики продемонструвала якісний змістовний футбол, створила багато напружених моментів, хороших переходів від захисту в атаку. Серед глядачів вирували фанатські пристрасті як на футбольних чемпіонатах світового рівня. Хоча суперник і був сильним, але ми вистояли і перемогли!

02

Матч завершився серією пенальті, з рахунком 6:5 наша команда перемогла. Це вже друга перемога команди Інституту інформатики в змаганнях на Кубок Ректора НПУ ім. М. П. Драгоманова з міні-футболу!

Найкращим гравцем чемпіонату було визнано студента 32 ІА групи Інституту інформатики Дениса Матвійченко.

Склад команди Інституту інформатики:

Роман Бойко

капітан

Андрій Петров

воротар

Езіз Таганов

Юрій Кузьменко

(31 ІА група)

Денис Матвійченко

(32 ІА група)

Сергій Калайда

(31 ІМ група)

Денис Федотенко

(21 І група)

Василь Пахомов

(11 ПІ група)

Дирекція Інституту інформатики щиро дякує команді інституту за справжній характер і волю до перемоги, які були продемонстровані цього року. Так тримати!!! УРА!!!

0001

Також дякуємо вболівальникам та вболівальницям за вашу неоціненну підтримку протягом всього чемпіонату.

Позиція: bottom1
Стиль: allrounder outline