00G62TCCAC                        

phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Новини та оголошення  

   

Працевлаштування  

   

Egap Challenge – перший в Україні конкурс IT-проектів у сфері е-демократії з призовим фондом 2 000 000 грн розшукує ІТ-ідеї у сфері освіти. Крім освітньої сфери, у конкурсі можуть взяти участь проекти у галузі агропромисловості, інфраструктури та екології.

На розгляд приймаються ідеї для розробки мобільного додатку, боту, платформи, електронні сервіси для громадян, сервіси моніторингу, проекти на базі відкритих даних і проекти з інформатизації - тобто всі технологічні рішення, що сприяють розвитку освітніх програм та науки через застосування технічних інновацій, спрямованих на підвищення якості та досяжності освіти.

Пріоритетними сферами освіти, для яких потрібно запропонувати електронний сервіс, залишаються середня освіта, діяльність шкіл, професійно-технічна і вища освіта, діяльність закладів освіти, позашкільне та інклюзивне навчання, освіта протягом життя, високі технології, науково-технічний та інноваційний розвиток, трансфер технологій.

До участі у конкурсі допускаються як нові проекти, так і проекти, які потребують підтримки для масштабування або розвитку нового напряму.

Напрями проектів:

  • електронні сервіси для громадян та бізнесу;
  • проекти на базі відкритих даних;
  • галузеві проекти з інформатизації;
  • інструменти взаємодії органів влади та громади;
  • протидія корупції та підвищення прозорості органів влади;
  • інструменти самоорганізації та участі громадян в управлінні.

Кращі ідеї потраплять на інкубаційну програму та отримають фінансування.

ІТ-проект чи ідею потрібно зареєструвати до 18 грудня за посиланням або приїхати на креативний вікенд, де будуть обиратися проекти, що пройдуть далі до інкубаційної програми.

Креативні вікенди відбудуться 10-11 грудня у Одесі та Вінниці і 17-18 грудня у Луцьку та Дніпрі.

ПОДАТИ ПРОЕКТ

Нагадаємо, що EGAP Challenge є спільною ініціативою Державного агентства з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа у рамках реалізації Програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією за підтримки прем’єр-міністра України.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід