Інститут інформатики з 19 по 26 лютого 2009 року проводить I-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" серед студентів Інституту інформатики і Фізико-математичного інституту.

Планується провести олімпіаду за такими номінаціями:

комп'ютерні науки, інженернi науки, економічні та гуманітарнi науки.

Номінація "Комп'ютерні науки"
Необхідно вміння програмувати мовами високого рівня (платформи DOS, Win32). Мова програмування і середовище за вибором учасників: Borland Pascal 7.0, Delphi, Borland С++, Builder С++, Visual С++, Visual Basic, Java Builder.

Номінація "Інженернi науки"
Оцінюється уміння алгоритмізації і програмування задач обчислювального і оптимізаційного характеру.

Номінація "Економічні науки"
Необхідно вміти працювати з програмними засобами для опрацювання текстів, табличних даних, бази даних, електронних презентацій, створення Web–сторінок.

Номінація "Гуманітарнi науки"
Необхідно вміти працювати з програмними засобами для опрацювання текстів, графіки, електронних презентацій.

Відповідальні: кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри комп’ютерної інженерії Лапінський Віталій Васильович,
ст. викладач кафедри інформаційних технологій та програмування Оніщенко Сергій Миколайович,
ст. викладач кафедри комп’ютерної інженерії Єфименко Василь Володимирович,
викладач кафедри теоретичних основ інформатики Біляй Юрій Петрович.

Телефон: 8-(044) 239-30-05.

Для участі в олімпіаді потрібно обов’язково заповнити анкету учасника I-етапу до 18 лютого 2009 р.
Реєстрація учасників в Інституті інформатики до 18 лютого 2009 р.