Шановні колеги!

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ В КРАЩІЙ МАГІСТРАТУРІ УКРАЇНИ!

15 магістрів у 2011/2012 н. р. навчались за кращими програмами, слухали лекції провідних фахівців у галузі освітніх вимірювань Німеччини, Швеції, Фінляндії, Італії, України, США, Росії та отримали дипломи європейського зразка «DIPLOMA SUPPLEMENT», буклет випускника та електронну бібліотечку тестолога.

Будемо раді Вашому сприянню у виконанні ліцензійного обсягу підготовки магістрів за спеціальністю «Освітні вимірювання» на 2012/2013 н.р.

Національний педагогічний університет

імені М.П. Драгоманова

Інститут інформатики

оголошує набір студентів у 2012 – 2013 навчальному році

за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» спеціальності 8.18010022 “Освітні вимірювання”

(не залежно від напряму підготовки), галузь знань “Специфічні категорії” на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” або з будь-яким дипломом про повну вищу освіту.

Ліцензійний обсяг на денну форму навчання – 50 осіб, на заочну – 25, місць державного замовлення для стаціонарної форми навчання на базі диплома бакалавра – 8.

По закінченню навчання буде присвоєна кваліфікація: «Керівник закладу з оцінювання якості освіти. Фахівець у галузі освітніх вимірювань.»

Термін навчання - 1рік.

Вартість навчання для бажаючих та осіб із повною вищою освітоюна денній формі навчання 8000 грн. за рік, на заочній – 5000 грн. за рік.

Навчання здійснюватиметься за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту«Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» за програмою «TEMPUS – IV».

До викладаннядисциплін залучаються провідні висококваліфіковані фахівців з України, США, Великобританії, Німеччини, Італії, Швеції, Фінляндії, Росії та інших країн.

До послуг студентів надсучасна матеріально-технічна база європейського рівня. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Підтримка працевлаштування або продовження навчання в аспірантурі та докторантурі. Є перспектива участі у магістерських програмах Євросоюзу, стажування в США.

Вступні іспити: іноземна мова та фахове випробування.

Перелік документів

1.Папка на зав’язках;

2.Ідентифікаційний код (копія);

3.Диплом (копія);

4.Додаток до диплому (копія);

5.Довідка про середній бал (копія);

6.Медична довідка за формою 086-у (копія)

7.Військовий квиток або приписне свідоцтво (для чол., копія);

8.6 кольорових фотокарток 3x4см (фотокартки вирізати, на звороті кожної написати своє прізвище та ініціали);

9.Документи, що надають пільги (копія);

10.Публікації (якщо є, титульна сторінка, копія статті, ред. колегія, зміст);

11.Два конверти з марками;

12.Паспорт (копія всіх сторінок, де є записи);

13.Свідоцтво про одруження (якщо в дипломі дівоче прізвище);

14.Трудова книжка.

З собою мати оригінали всіх документів.

ПРОСИМО ДО 26 ЛИПНЯ 2012 Р. ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ.

Детальніше на сайті: www.npu.edu.ua  (сторінка «Абітурієнт 2012»)  та за телефонами: (044) 239 30 24;   050 604 47 74;    096 664 08 04, кафедра комп’ютерної інженерії.