futbal2016

Із захопленням та гордістю вітаємо нашу студентську команду з футболу із перемогою у фіналі цьогорічного Кубку ректора.

Наші хлопці у принциповій грі проти Історичного факультету виявилися на голову сильніші своїх опонентів.

Фінальний рахунок, що зафіксувало табло спортивного комплексу НПУ імені М.П. Драгоманова - 7:0 на користь інформатиків.

Беззаперечна перемога наших студентів! До речі, вдруге поспіль (володарі Кубку ректора 2015 року), і втретє за часи існування нашого Факультету.

Серед гравців нашої команди відзначено Бойко Романа (2ПІ) у номінації кращий гравець турніру та Федотенко Дениса (31ІА) - кращий воротар турніру.

Окрема подяка і вболівальникам - студентам та викладачам Факультету Інформатики, які палко і несамовито підтримували команду протягом фінальної гри та усього турніру.

Пишаємося досягненням нашої команди! Разом до нових перемог!

Адміністрація Факультету інформатики