00G62TCCAC                        

phone number

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Відпочинок

феофанияНайкращий спосіб знайомства між студентами першого курсу навчання це зустріч на природі. Такий спосіб спілкування обрали наші студенти спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), 126 Інформаційні системи і технології та 122 Комп'ютерні науки разом з куратором Нестеровою Оленою Дмитрівною і відвідали у вихідні дні пам'ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення Парк «Феофанія». На сьогоднішній день цей парк є наймолодшим та найперспективнішим місцем відпочинку для киян та гостей міста. Парк входить до складу природно - заповідного фонду України, який є складовою частиною світової системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною. Опікується цими землями державна установа ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України».
Головною метою його створення є збереження та використання в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях найбільш визначних зразків паркового будівництва.

Унікальною особливістю, яка вирізняє парк «Феофанія» з-поміж інших є гармонійне поєднання нерукотворних шедеврів первозданної природи із сучасним мистецтвом ландшафтного дизайну на фоні духовної величі Свято-Пантелеймонівського Собору. Ця місцевість несе енергетику своєї багатовікової історії, насиченої багатьма культовими подіями і являє собою унікальне культурно-природне утворення із потенційними функціями оздоровлення, рекреації, туристичного тяжіння та релігійного центру.

Наші студенти мали можливість поринути в атмосферу цілковитого спокою, де можна нескінченно насолоджуватись живописними пейзажами, забувши про усі буденні проблеми та негаразди. Сподіваємось, що такі зустрічі сприятимуть формуванню доброзичливого та дружнього ставлення в Нашому прекрасному колективі. Дякуємо всім, хто взяв активну участь у культурному заході та запрошуємо Всіх студентів до активного спілкування на природі.

Деканат факультету інформатики

IMG 20180505 104345653 2 minЗ метою ознайомлення студентів молодших курсів з пам'ятками міста Києва, популяризацією здорового способу життя була організувана екскурсію до Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України.

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України входить до природно-заповідного фонду України. Він є об'єктом комплексної охорони і належить до земель природного та історико-культурного призначення, які охороняються як національне надбання держави. Докладніше за адресою http://www.nbg.kiev.ua.

Дякуємо викладачам Кухар Л.О., Єфименко Т.О., Кархуту В.Я., Зинюку В.В. за цікаву і пізнавальну подорож разом зі студентами нашого факультету. Всім хорошого настрою, міцного здоров'я та до нових зустрічей!
 
Деканат факультету інформатики.   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA edocs fi Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM unnamed

   
© ALLROUNDER

Вхід