VytaemoДеканат та колектив факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова вітає:

аспіранта кафедри теоретичних основ інформатики Вакуленко Ірину Вікторівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Комп’ютерно орієнтована система управління самостійною роботою студентів педагогічних університетів у процесі навчання інформатики» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). Наукові керівники - академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Жалдак Мирослав Іванович, доктор педагогічних наук, професор Рамський Юрій Савіянович

старшого викладача кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань Галицького Олександра Вадимовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Управління електронними освітніми ресурсами з використанням веб-орієнтованих комп'ютерних систем» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика). Науковий керівник професор кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань, доктор педагогічних наук, доцент Франчук Василь Михайлович. Захист відбувся 21 вересня 2021р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, за адресою м. Київ, вул. Пирогова 9, ауд. 231 о 14-00 та 16-00.

vakulenko  galyckyi
   Шановні Ірина Вікторівна та Олександр Вадимович! Бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, яскравих моментів у житті, міцного здоров'я, підтримки родини та колег, оптимізму та благополуччя!