![man](/images/2021/09/man.jpg)
14 вересня 2021 о 16-00 відбулося щорічне традиційне свято юнацької науки столиці — Велика настановча сесія-2021 Київської Малої Академії Наук (КМАН), яка цьогоріч пройшла просто неба — у парку імені Тараса Шевченка. Професорсько-викладацький склад та студенти факультету інформатики багато років співпрацюють з Київської МАН і у відділення "Комп'ютерних наук" готують майбутніх академіків до розробки та втілення власних наукових розробок, проектів та правильному написанню науково-дослідних робіт. Результатом цієї роботи є те, що вихованці МАНу близько 97% успішно вступають на навчання до ЗВО за державним замовленням, а близько 20 юних науковців здобувають перемоги на престижних міжнародних конкурсах щорічно. Відділення "Комп'ютерних наук" КМАН в цьому році представляв декан факультету інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Єфименко Василь Володимирович, який взяв участь в медіамарафоні з трансляцією прямого ефіру на каналі Київської МАН та окреслив перспективні напрямки та цікаві проєкти, які можуть реалізувати юні науковці під час зустрічей з представниками факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова протягом
навчального року. Чекаємо слухачів Київської Малої Академії Наук в наших аудиторіях і сподіваємось, що найближчим часом вони стануть Нашими студентами.
![man2](/images/2021/09/man2.jpg)
![man3](/images/2021/09/man3.jpg)
![man4](/images/2021/09/man4.jpg)
![man5](/images/2021/09/man5.png)
Деканат факультету інформатики