jpgВітаємо переможців олімпіади з програмування та веб-дизайну для учнів старших класів !!!

Олімпіада з програмування та веб-дизайну для учнів старших класів проходила 10 грудня 2016 р. на базі факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова.

Переможці в секції "Веб-дизайн"

І місце –  Донець Віталій Миколайович (Ржищівський індустріально-педагогічний технікум)

ІІ місце Савчук Артем Олегович (спеціалізована школа №304 з поглибленим вивченням поглибленим вивченням інформаційних технологій, м. Київ)

Переможці в секції "Програмування"

І місце –   Козій Денис Юрійович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")

ІІ місце –  Палієнко Микита Олександрович (спеціалізована школа І-ІІІ ст. №91 з поглибленим вивченням інформатики, м. Київ)

ІІІ місце Коваль Олександр Миколайович (Ржищівський індустріально-педагогічний технікум)

Усім дякуємо за участь в олімпіаді!

Переможцям та всім учасникам бажаємо творчих успіхів!